6464
128128
256256
Radijas laikinai neveikia

Laidų archyvas

KAS NAUJO Laida „KAS NAUJO“ – tai aktualiausios savaitės Jonavos naujienos. Šios laidos partneris – internetinis portalas www.jonavoszinios.lt. Vedėjai: Laura Špokaitė, Gintarė Plukaitė, Jonas Arnas Masiulis. Laidos kviečiame klausytis penktadieniais 16:00 ir 18:00 valandomis, bei šeštadieniais ir sekmadieniais 12:00, 16:00 ir 18:00 valandomis.

KOLIS Radijo laida KOLIS – apie Jonavoje užaugusius ir į pasaulį iš mokyklinio suolo iškeliavusius studentus, jų studijas, studentišką gyvenimą bei apie visas kitas įdomybes ir subtilybes iš studentiškojo pasaulio. Vedėjai: politikos mokslų studentas Žilvinas Galimovas ir socialinės politikos studentas Ignas Andrianovas. Laidos klausykitės sekmadieniais bei trečiadieniais 21:00 valandą.

MŪZŲ MENĖ Jonava nėra tik azoto miestas. Šiame vidury Lietuvos įsitaisiusiame mažame plotelyje esti labai skirtingų ir įdomių meno atstovų. Taigi, jau nuo gegužės mėnesio antradieniais bei sekmadieniais 19 valandą kviečiame klausytis Mūzų menė laidos ir susipažinti su Jonavos meno atstovais. Laidos vedėja Dainora.

O-PA-PA Laida „O-PA-PA“ O-pa-pa, o-pa-pa, tai šauni, linksma laida O-pa-pa, o-pa-pa, klauso tėtis ir mama Linksma, informatyvi, subalansuota ne tik mamoms, tėčiams, bet ir vaikams savaitgalio rytmečio laidelė „O-PA-PA“. Laidos draugas – VŠĮ Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras. Vedėja – Joana Gudžiūnienė. Laidos klausykitės šeštadieniais 10:00 valandą bei antradieniais 12:00 valandą.

POPIETĖS ARBATA SU BEATRIČE Tai laida apie slapčiausias kerteles: žmogaus santykį su pačiu savimi, jį supančia aplinka, savęs pažinimą, kelionę į savo talentų paiešką ir atradimą, svajones ir jų išsipildymą. Laidos vedėja ir sumanytoja charizmatiškoji Beatričė Bernotienė.

PRADINUKAS „Pradinukas“ - laidelė apie Jonavos Pradinės mokyklos veiklą. Išgirsite naujienas bei kas vyksta mokyklos bendruomenėje. Vedėja: Ilma Budnikienė.

RADIOVITRINA „Radiovitrina“ – tai laida jonaviečiams apie jonaviečius. Laidos metu radijo studijoje kalbiname vis skirtingą svečią, kuris pasakoja apie savo verslą, vykdomą veiklą, hobį, projektus, profesiją. Vedėja: Lina Višumirskienė. Laida transliuojama pirmadieniais ir trečiadieniais 12:00 bei 18:00 valandomis.

RALIO ŽINIOS Laida „Ralio žinios“ – tai Jeronimo Ralio gimnazistų parengta laida. Klausydami jos, galėsite išgirsti įvairios informacijos: nuo gimnazijos naujienų iki įvairiausių mokyklos mokinių nuotykių. Susidomėjai? Tai nepramiegok! Junkis „Ralio žinias“ kiekvieną sekmadienį 19:00 valandą. Tačiau jei ir nespėsi – tai ne problema, nes laidos kartojimas kiekvieną ketvirtadienį 19:00 val. Tad lauk! Nepraleisk!

SVEIKATOS VALANDĖLĖ SVEIKATOS VALANDĖLĖ – tai trumpa informacinė laida apie sveikatą, kurios bendraautorius yra Jonavos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Vedėjai: visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Rūta Pugačiauskienė bei Lina Višumirskienė. Laidos kviečiame klausytis kasdien 10:00, 14:00 bei 16:00 valandomis.